AKTUALITĀTES

2014-11-21
Noslēgusies fotokonkursa „Mana Augšdaugava” vērtēšana

Dabas aizsardzības pārvaldes izsludinātā fotokonkursa „Mana Augšdaugva” ietvaros izvērtēti kopumā 16 autoru darbi.
Konkursa rezultāti , balstoties uz vērtējumiem II kārtās – ņemot vērā gan pārvaldes darbinieku vērtējumu, gan fotoklubu pārstāvju vērtējumu ir sekojoši:
1.vieta - Maigurs Bružiks
2. vieta – Ruta Volodjko
3. vieta - Valērijs Moskvitins
 
Konkursa vērtētāji ir atzinīgi novērtējuši arī Dacītes Beķeres, Regīnas Indriķes, Initas Bružikas un Jeļenas Ivancovas iesniegtos darbus. Jāatzīmē, ka vairāki no iesniegtajiem darbiem nebija atbilstoši konkursa nolikumam divu iemeslu dēļ – fotogrāfiju izmēra dēļ un fotogrāfiju uzņemšanas vieta neatradās aizsargājamo ainavu apvidus „Augšdaugava” teritorijā. Taču žūrijai tika lūgts sniegt viedokli arī par šiem darbiem. Par labākajām no nolikumam neatbilstošajām fotogrāfijām tika atzītas: Oļģerta Smuļko „Rītausmas baudīšana uz Daugavas”, Andželas Rolik „Daugava ziemā”, Marinas Janovskas „Smilšainais krasts”, kā arī Vadima Špakovska „Dzelzs avots”.
Lai nodrošinātu pēc iespējas kvalitatīvāku fotogrāfiju sagatavošanu fotoizstādes vajadzībām, lūdzam konkursa žūrijas atzīmētos fotogrāfiju autorus iesniegt oriģinālos foto failus, gadījumā, ja iesniegšanai fotokonkursam elektroniskā veidā tie ir tikuši samazināti.
 
Dabas aizsardzības pārvalde un projekta „Pārrobežu daba” komanda izsaka lielu pateicību visiem konkursa dalībniekiem, kas ir ieraudzījuši Augšdaugavas unikālo skaistumu un uzdrošinājušies  dalīties tajā ar mums.
 
Par fotoizstādes norises laiku un vietu, kā arī uzvarētāju apbalvošanu, informācija tiks publicēta projekta „Pārrobežu daba” mājas lapā http://cb-nature.daba.gov.lv/public/lat/, kā arī labāko darbu autoriem tiks nosūtīta atsevišķa informācija uz anketās norādītajām e-pasta adresēm.